Firma MEBLE MISZ działa na rynku meblarskim ponad 40 lat. Kontynuując najlepsze tradycje rzemieślnicze od dwóch pokoleń staramy się zaspokoić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych, biurowych i mieszkalnych na indywidualne zamówienia oraz dla przedsiębiorców budowlano - deweloperskich. Pokolenia zadowolonych klientów oraz udane pomysły wzornicze i konstrukcyjne sprawiają, że nasze produkty są wysoko cenione na polskim rynku jak i za granicą.

 

MEBLE MISZ to przede wszystkim jakość wykonywanych mebli. Posiadamy na wyposażeniu profesjonalny sprzęt umożliwiający precyzyjne wykonanie produkowanych mebli. Dążymy do perfekcji i cały czas śledzimy to, co dzieje sie na rynku meblowym. Nasza firma podążając za najnowszymi trendami, stała się liderem w stosowaniu najnowszych technologii i materiałów o najwyższej jakości oraz sprawdzonym pochodzeniu. Wszystko to daje naszym klientom gwarancję, że nasze meble stworzą niepowtarzalną przestrzeń zgodna z najnowszymi rozwiązaniami.


Decydując się na nasze usługi mogą być Państwo pewni naszego pełnego zaangażowania w powierzone nam zadanie.

 

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę dotyczącą projektowania, doboru materiałów itd.  W oparciu o wysokiej jakości narzędzia do projektowania mebli jesteśmy w stanie przedstawić Państwu nasze pomysły. Pozwala na to wizualizacja, którą klient może zmieniać na bieżąco razem z projektantem - realizując swoje marzenia.

 

Szczegółowe informacje o naszych usługach mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej lub skontaktować się bezpośrednio z naszymi projektantami.

 

Nasza firma jest członkiem Izby Przemysłowo Handlowej od 2001 roku

IPH przyznała nam nagrodę Kruszec Biznesu w 2007 i 2014 roku